7 Eylül 2011 Çarşamba

New York Moda Haftasında Defileler Online!


The New York Times'ın bildirdiğine göre 50'den fazla moda markası defilelerini internette canlı olarak yayınlıyacak. İşte markaların yayın tarih ve saatleri ve linkler. 

Not: Belirtilen zamanlar New York saatine göredir. Aradaki saat farkını hesaba katmayı unutmayın.

• Nicholas K: 9 a.m. Perşembe, 8 Eylül, youtube.com/liverunway
• BCBG Max Azria: 10 a.m. Perşembe, 8 Eylül, bcbgmaxazriagroup.com
• Richard Chai: 11 a.m. Perşembe, 8 Eylül, youtube.com/liverunway
• Cushnie et Ochs: 12 p.m. Perşembe, 8 Eylül, livestream.com/cushnieetochs
• Supima: 1 p.m. Perşembe, 8 Eylül, youtube.com/liverunway
• Tadashi Shoji: 2 p.m. Perşembe, 8 Eylül, youtube.com/liverunway
• Kevork Kiledjian: 5 p.m. Perşembe, 8 Eylül, livestream.com/kevorkkiledjian
• Peter Som: 10 a.m. Cuma, 9 Eylül, livestream.com/petersom
• Luca Luca: 11 a.m. Cuma, 9 Eylül, youtube.com/liverunway
• Jason Wu: 1 p.m. Cuma, 9 Eylül, style.com/live
• Rebecca Taylor: 2 p.m. Cuma, 9 Eylül, rebeccataylor.com/stream
• Tommy Hilfiger (men’s): 5:15 p.m. Cuma, 9 Eylül, facebook.com/tommyhilfiger
• Nicole Miller: 6 p.m. Cuma, 9 Eylül, youtube.liverunway
• Cynthia Rowley: 7 p.m. Cuma, 9 Eylül, youtube.liverunway
• ELLE Fashion NEXT: 7.30 p.m. Cuma, 9 Eylül, elle.com/fashionnextlive
• Lacoste: 10 a.m. Cumartesi, 10 Eylül, youtube.liverunway
• Jill Stuart: 11 a.m. Cumartesi, 10 Eylül, style.com/live
• Vivienne Tam: 3 p.m. Cumartesi, 10 Eylül, youtube.liverunway
• Alexander Wang: 5 p.m. Cumartesi, 10 Eylül, livestream.com/alexanderwang
• Charlotte Ronson: 6 p.m. Cumartesi, 10 Eylül, youtube.liverunway
• Suno: 8 p.m. Cumartesi, 10 Eylül, livestream.com/suno_fashionweek
• Jeremy Laing: 11 a.m. Pazar, 11 Eylül, livestream.com/jeremylaing
• Derek Lam: 12 p.m. Pazar, 11 Eylül, youtube.com/liverunway
• DKNY: 1 p.m. Pazar, 11 Eylül, facebook.com/DKNY
• Tracy Reese: 2 p.m. Pazar, 11 Eylül, youtube.com/liverunway ve tracyreese.com
• Edun: 2 p.m. Pazar, 11 Eylül, milkmade.com
• Simon Spurr: 6 p.m. Pazar, 11 Eylül, livestream.com/simonspurr
• Thakoon: 6 p.m. Pazar, 11 Eylül, style.com/live
• Tommy Hilfiger (women’s): 9 p.m. Pazar, 11 Eylül, facebook.com/tommyhilfiger
• Carolina Herrera: 10 a.m. Pazartesi, 12 Eylül, youtube.com/liverunway
• Carlos Miele: 11 a.m. Pazartesi, 12 Eylül, youtube.com/liverunway
• Rebecca Minkoff: 1 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, style.com/live
• Ohne Titel: 1 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, livestream.com/ohnetitel
• Donna Karan: 2 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, facebook.com/DonnaKaranNewYork
• Zero + Maria Cornejo: 6 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, livestream.com/mariacornejo
• Betsey Johnson: 6 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, betseyjohnson.com ve facebook.com/xobetseyjohnson
• Perry Ellis: 7 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, perryellis.com
• Marc by Marc Jacobs: 8 p.m. Pazartesi, 12 Eylül, live.marcjacobs.com
• Badgley Mischka: 10 a.m. Salı, 13 Eylül, youtube.com/liverunway
• Frank Tell: 11 a.m. Salı, 13 Eylül, livestream.com/franktell
• Vera Wang: 11 a.m. Salı, 13 Eylül, youtube.com/liverunway
• Herve Leger by Max Azria: 2 p.m. Salı, 13 Eylül,  youtube.com/liverunway
• Sophie Theallet: 5 p.m. Salı, 13 Eylül,  livestream.com/sophietheallet
• Oscar de la Renta: 6 p.m. Salı, 13 Eylül,  style.com/live
• Tibi: 7 p.m. Salı, 13 Eylül,  youtube.com/liverunway
• Narciso Rodriguez: 8 p.m. Salı, 13 Eylül,  youtube.com/liverunway
• J.Mendel: 1 p.m. Çarşamba, 14 Eylül,  youtube.com/liverunway
• Jeremy Scott: 1 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, livestream.com/jeremyscott
• Milly: 3 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, youtube.com/liverunway
• Anna Sui: 6 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, youtube.com/liverunway
• Wayne: 7 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, livestream.com/waynefashionweek
• Elie Tahari: 7 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, youtube.com/liverunway
• Proenza Schouler: 8 p.m. Çarşamba, 14 Eylül, style.com/live
• Calvin Klein Collection (kadın): 2 p.m. Perşembe, 15 Eylül, style.com/live
• Marc Jacobs: 8.30 p.m. Perşembe, 15 Eylül, live.marcjacobs.com

Kaynak:

Hiç yorum yok: